Diagnostické monitory

Maximální kvalita zobrazení - Nejnovější řešení lékařského displeje od společnosti WIDE

MX50T

MX50N

MX30N

MX20N

CW120N

CW60N

CX50N

CX30N

CX20N

Řada diagnostických monitorů společnosti WIDE Corporation přináší všem radiologům maximální kvalitu zobrazení. Lékařské snímky, obohacené o informace o pacientech, jsou sdíleny mimo radiologické oddělení a stávají se široce dostupnými. Řada N společnosti WIDE využívá nejnovějších poznatků z výzkumu, vývoje a inženýrství. Mezi vylepšení patří nejpokročilejší technologie TFT LCD, inteligentní DICOM IQ-Sensor® 3. generace a ergonomické provedení pro pohodlnější používání. Monitory řady N zlepšují všechny aspekty práce v radiologické místnosti. Jas, kvalita obrazu, kalibrace DICOM 3.14, konformita a automatizace – to vše společně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na kontrolu lékařských snímků.

Vysoce energeticky účinné LED

Monitory nové řady N od společnosti WIDE dosahují maximální energetické účinnosti díky použití chytré technologie LED. Vyšší jas, nižší spotřeba energie a delší životnost produktu snižují negativní dopady na životní prostředí, které se tradičně týkají starších monitorů.

ezCal – Automatická kalibrace obrazu

Systém zajištění kvality obrazu (IQAS) společnosti WIDE poskytuje optimální obrazový výkon díky kombinaci procesů: vestavěný IQ-Sensor®, Self-Brightness Control (SBC) a dodávaný DICOM kalibrační software ezCALTM. IQAS udržuje kvalitu obrazu, výkon a automatizuje úlohy zajišťující kvalitu, jako jsou kalibrace a shoda s DICOM 3.14.

Ekologické a šetrné

Nové diagnostické monitory WIDE byly vyvinuty a navrženy s ekologicky inovativními funkcemi, technologiemi a recyklovatelnými materiály bez použití jakýchkoli škodlivých látek, aby byly beze zbytku splněny požadavky RoHS.

Máte otázky?

Kontaktuje naše experty!

Jana Nováková
Obchodní zástupce

+420 607 002 902
jana.novakova@medutech.cz

Jiří Peňáz
Servisní technik

+420 702 251 847
jiri.penaz@medutech.cz


Získejte konzultaci zdarma

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám do týdne ozveme s návrhem řešení přímo pro vás!