O nás

Moderní firma s tradicí a zkušenostmi.

MEDUTECH je moderní česká společnost sídlící v Brně, v regionu známém svým vyspělým technologickým zázemím. Společnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a integraci audiovizuálních aplikací a řešení pro zdravotnický průmysl. Dále také distribuuje lékařská IT zařízení.

Dali jsme lékařům, medikům a expertům jedinečný audiovizuální nástroj, který dokáže v živém přenosu a v téměř dokonalé kvalitě zprostředkovávat i ty nejmenší detaily z náročných operací, aby každý lékař či medik měl možnost vidět pod ruce největším špičkám v oboru a zkušeným specialistům. Pomáháme porozumět postupům, pochopit ještě detailněji všechny procesy lidského těla a sdílet znalosti, které pomáhají zachraňovat životy. 

Naše motto, anglické „Able to see“, znamená v první řadě schopnost vidět. A ve druhé porozumět a pochopit. Oba významy se dokonale spojují ve chvíli, kdy přijde řeč na Artemis, naše vlastní dítko a významný projekt pro budoucí roky.

DĚLÍME SE S VÁMI O KAŽDÝ DETAIL.

Přizpůsobená řešení

Díky zkušenému týmu může MEDUTECH nabídnout nejen své vlastní inovativní produktové portfolio, ale i řešení přizpůsobená zákazníkům na míru a také systémovou integraci.

MEDUTECH je certifikován v souladu s ISO 13485. Kvalita a odbornost jsou tedy zaručeny.

Zákaznická podpora

Prodejem to nekončí. Pomůžeme vám s instalací, zaškolíme vás i vaše kolegy. V případě, že potřebujete radu, zavolejte nám a naši servisní technici vám obratem poradí nebo k vám přijedou. Vždy nasloucháme a snažíme se porozumět potřebám zákazníka.

Osobní přístup

Rozumíme tomu, že lidské zdraví je nevyčíslitelné a možnost poskytovat špičkovou zdravotní péči vyžaduje úzkou spolupráci napříč obory. Každý projekt, dokonce i ten nejmenší, si zaslouží osobní přístup.